A 2024
margitszigetijoga.hu login

2024. április 08.
hetfő 06:14

Oktatásszervezőt keres a Margitszigeti Oktatók Közössége!

A Margitszigeten nyaranta tartandó jógaórák, BHAGAVAD-GĪTĀ (श्रीमद्भगवद्गीता) kurzusok és angol Google IT tanfolyamok szervezésére és azok hiteles lebonyolítására keres munkatársat a Margitszigeti Oktatók Közössége:

Előnyt jelent, ha rendelkezel Bhaktivedanta Hittudományi Főiskola által kiállított diplomával, melyet kiegészít angol tanári főiskolai vagy egyetemi diploma. Feladataid közé tartozik a téli online jelenlét fenntartása, melyhez, már egy 10 éve sikeresen meglévő fórumot és weboldalt is használhatsz! Jelentkezésed a konyvesandras80@gmail.com címen várják. Kérlek pályázatodhoz küld meg önéletrajzod, és az általad elképzelt, a 2024 nyári szabadtéri órák és tanfolyamok tervezetét, annak vázlatát. Bhagavad-gītā 2. 12.

˘Folytatásért görgess a kép alá.˘
ज HATÁSKÖR

Bruttó 345 468 Ft – ennyi az alapszakos pályakezdők átlagfizetése egy friss felmérés szerint. A legjobban az informatikusok keresnek, de az államtudományi és a műszaki képzéseken diplomázók is 400 ezer forint feletti bruttó bérrel számolhatnak.

Feladatok

Tanfolyamszervezőink feladata a tanfolyamok önálló menedzselése az indulástól a tanfolyamzárásig, melynek a legfontosabb része a kapcsolattartás (hallgatókkal, oktatókkal, társosztályokkal). A munkakör másik fontos területe a tanfolyami adminisztráció elkészítése (digitális nyilvántartások, jelenlétek, modulzáró vizsgák, tanúsítványok, stb.), ehhez rögzített folyamatszabályozással nyújt segítséget a stratégiai vezetés. Napjaink kihívásainak megfelelően egyre több képzésünk zajlik az online térben, így ezek koordinálására is felkészítjük munkatársainkat.

Elvárások

ॐ HATÁROZAT

Meggyőződésünk, hogy az ideális munkatársunkat nem kizárólag a végzettsége alapján fogjuk megtalálni, ezért speciális végzettségi feltételt nem szabunk, kizárólag a középfokú végzettséget kérjük minimálisan a jelöltjeinktől. Ugyanakkor a képességek, készségek terén erős elvárásaink vannak, jellemzően számítógépes felhasználói ismeretek, kommunikációs ill. szervezési készségek terén. Szeretjük a magabiztos fellépésű, ügyfélközpontú kollégát, akinek elégedett ügyfeleinket köszönhetjük. Mivel tanfolyamaink jellemzően szombati napokon zajlanak, ezért ezek zökkenőmentes lebonyolítását igyekszünk segíteni szombat délelőttönként 8-12 óra között személyes jelenlétünkkel. Ezek az órák természetesen a heti 40 órás munkaidőbe beleszámítanak, és a hétköznapokban rugalmas munkaidő kompenzálja munkatársainkat.

Előnyt jelent

ॐ INDÍTVÁNY

A munkavégzéshez mindenképpen előnyt jelent a gépírási képesség, illetve jól jöhet, ha a képzésszervezési, felnőttképzési területen van tapasztalata az új kollégának, azonban ezek hiánya nem jelent alkalmatlanságot a munkakörre.

Amit kínálunk

ञ e l u t a s í t o m?

Kollégáink számára kellemes munkakörnyezetet, rugalmas munkaidőt, versenyképes fizetést és utazási támogatást biztosítunk fiatalos csapatunkban. Családias hangulatban, egymást segítve dolgozunk. Munkahelyünk könnyen megközelíthető, légkondicionált, tágas kertre nyíló iroda a patinás Szent Margit Gimnázium épületében. Az iroda berendezett teakonyhával áll a munkavállalók rendelkezésére, de igény szerint kedvező árú meleg étkezésre is lehetőség nyílik a gimnázium jóvoltából. Képzéseink munkavállalóink számára ingyenesek!

KAPCSOLAT: +36 30 399 3130
Névnapi nyereményjáték!